Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek już po operacji ręki. Co się stało w Stars Disco Club? Wideo z monitoringu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2017 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Co za pajac brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za pajac. dobrze ze pokazali twarz tego buraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny adrianek mamusiu boli mnie odbyt auuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie mogę... Sam zaczął bójkę, a jak dostał wciry, to pobiegł z płaczem do mamusi i na policję... Co za bezjajeczna, zniewieściała ciota :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nazywa samozaoranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowootwarty klub disco polo i już się dzieje. dlaczego nie jestem za***ony? :) spędy bydła takie jak stars disco club powinny zostać tam, gdzie ich miejsce - poza granicami miast. jakoś może przyjezdni studenci przeboleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materiał jest "opracowany", czyli zmontowany przez klub. Dlaczego zdjęcia są tylko z wnętrza budynku? Niech pokażą ujęcia z kamery, która zarejestrowała zachowanie chłopaka na zewnątrz, które WG NICH mogło spowodować uraz. Wg ich oficjalnego oświadczenia klubu (podane w poprzednim artykule) są w posiadaniu takiego zapisu. Za mało danych do oceny, nie hejtujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie nagranie sprzed lokalu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz Adrianek jest niewinny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfident
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koka czy marycha tak sie wlasnie bawia mlodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijany, naćpany, o czym tu mowa. A mamusi gratulujemy synka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie gówniak nie wiedział jaką aferę nakręci, poszedł tylko rano do mamy, mówiąc że go pobili w klubie, i że był trzeźwy i nieućpany. Pewnie jakby matka nie rozdmuchała afery, to rozeszłoby się po kościach, a tak to gość ma teraz przypał, bo każdy wie jaka z niego zakłamana pyta, i wstyd dla całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debil, typowy tłumok bez przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To dobry chłopak był i mało pił...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za lamus, dostał w papę i teraz płacze policjantom. JPna50%, bo czasem mnie obiją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barany pija zsiadłe mleko a nie alkohol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naćpany czy nie ochrona nie ma prawa go w taki sposób szarpać , obowiązkiem ich było wezwać policje ,takie są procedury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za moich czasów to jeszcze ojciec by mi w***ił za samo biadolenie nad sobą a tu biedny pijany i naćpany chłopaczek skarży się mamusi..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia broni patologii. "Mordeczko to, mordo tamto"- żenada!!! Kogo chcecie oszukać barany, ten typ nawet po ulicy chodził jak przyjebunda :-D a teraz prostaki i prostaczki z Lubartowskiej go próbują wybielić!!! Taki niewinny to on nie był. "Mordeczki" według waszego "kodeksu ulicy" teraz powinno się go pogonić bo się roz.je*** a nie bronić, pomieszało się wam coś :-) bez pozdrowień buraki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...